אם אי פעם הרגשת שיש משהו שמונע ממך להתקדם בחיים, שהורס את התוכניות שלך ועוצר אותך מלהיות מי שאתה רוצה להיות, אז צדקת!

קיים מקור אחד לחוסר הביטחון,
למחשבות ולפחדים הלא הגיוניים שלך.

דיאנטיקה: המדע המודרני של בריאות הנפש

רב המכר של כל הזמנים בנושא המיינד האנושי, עם יותר מ-25 מליון עותקים שנמכרו.

כאן תגלה איך ה"תת-מודע" (שנקרא בדיאנטיקה "המיינד הריאקטיבי") הוא הסיבה לכל הכשלונות שלך, ואיך הוא גורם לך להגיב כפי שאתה מגיב.

וחשוב מכך – תגלה איך להיפטר ממנו ולהחזיר לעצמך את מלוא הפוטנציאל.

אז מהי דיאנטיקה?

המילה דיאנטיקה (Dianetics) היא שילוב של המילה היוונית dia ('דרך') ו-Nous ('נפש'), ופירושה "דרך הנפש" או "השפעת הנפש על הגוף".
מי שעוצר אותך מלהצליח – הוא בעיקר אתה. לא אף אחד אחר.
באמצעות דיאנטיקה אתה יכול לטפל במחסומים הפנימיים שעוצרים אותך.

כשאתה משתמש בידע ובטכנולוגיה של דיאנטיקה, אתה יכול לשפר את חייך ולהשיג את מלוא הפוטנציאל שלך.

איל בן תמר, חובש בהנדסה קרבית, מספר על חוויה קשה מאוד שעבר בעת שירותו הצבאי במלחמת לבנון הראשונה, שהשאירה אותו הלום קרב למשך עשרות שנים, ואיך טופלה הטראומה לחלוטין באמצעות דיאנטיקה.

איל בן תמר

חובש בהנדסה קרבית

כשפגשתי את דיאנטיקה בפעם הראשונה הייתי עדיין סטודנט למשחק. היו לי המון שאלות על עצמי, על התנהגות אנושית, על החיים… בדיאנטיקה מצאתי תשובות והכי חשוב תשובות שעובדות, תשובות מעשיות. הידע והתהליכים שחררו אצלי המון מעצורים וללא ספק השפיעו על איכות המשחק שלי ויותר מזה על איכות החיים שלי. בגדול, דיאנטיקה איפשרה לי להיות יותר אני.

מורדי גרשון

שחקן, במאי וכותב

דיאנטיקה הביאה לי את ההצלחה. תמיד היתה לי היכולת להיות מוצלח במידה מסויימת, אבל דיאנטיקה שחררה אותי עד לנקודה שמשהו באמת גדול יכול היה לקרות, ללא הפרעות.

ג'ון טרבולטה

שחקן קולנוע, רקדן וזמר

באמצעות למידת דיאנטיקה למדתי שהפוטנציאל שלך זה מה שאתה עושה ממנו. כשאין לך ספקות, שלדים בארון ודאגות, אתה לוקח על עצמך יותר. דיאנטיקה משחררת אותך לכתוב את העתיד שלך עצמך.

צ'יק קוריאה

אגדת ג'אז, זוכה ב-22 פרסי גראמי

רוצים לדעת עוד על דיאנטיקה?

לפרטים נוספים ורכישה מלאו את הטופס

בכך שאתה נותן לנו את הפרטים שלך, אתה מסכים שייעשה שימוש בפרטים אלו כדי לספק לך שירותים שמתאימים לצרכים שלך. הפרטים עשויים להימסר לארגוני סיינטולוגיה אחרים. אתה יכול לחזור בך מהסכמתך בכל זמן ואנחנו נוודא שזה יכובד ללא עיכובים.

 

©️ 2021 כל הזכויות שמורות. המרכז לסיינטולוגיה ישראל בע"מ (חברה לתועלת הציבור). דיאנטיקה, Dianetics וסמל דיאנטיקה הינם סימנים מסחריים וסימני שירות בבעלות Religious Technology Center ונמצאים בשימוש באישורו.