לוגו דיאנטיקה

אם אי-פעם הרגשת שיש משהו שמונע ממך להתקדם בחיים, שהורס את התוכניות שלך ועוצר אותך מלהיות מי שאתה רוצה להיות, אז צדקת!

קיים מקור אחד לחוסר הביטחון, למחשבות ולפחדים הלא הגיוניים שלך.

דיאנטיקה-המדע-המודרני-של-בריאות-הנפש

הספר "דיאנטיקה: המדע המודרני של בריאות הנפש" – הינו רב המכר של כל הזמנים בנושא המיינד האנושי עם יותר מ-25 מליון עותקים שלו שנמכרו. כאן תגלה איך התת-מודע, "המיינד הריאקטיבי", הוא הסיבה לכל הכשלונות שלך, ואיך הוא גורם לך להגיב כפי שאתה מגיב. וחשוב מכך – תגלה איך להיפטר ממנו ולהחזיר לך את מלוא הפוטנציאל שלך.

סובל מחוסר ביטחון עצמי? נמצא תחת מתח ולחץ נפשי? חש דיכאון ועצבות ללא סיבה? פחדים לא מוסברים?

קיים מקור אחד לחוסר הביטחון, למחשבות ולפחדים הלא הגיוניים שלך.
דיאנטיקה חושפת את המקור לכל זה ואת השפעתו הנסתרת עליך.

ג'ון טרבולטה

שחקן קולנוע, רקדן וזמר

"דיאנטיקה הביאה לי את ההצלחה. תמיד היתה לי היכולת להיות מוצלח במידה מסויימת, אבל דיאנטיקה שחררה אותי עד לנקודה שמשהו באמת גדול יכול היה לקרות, ללא הפרעות."

צ'יק קוריאה

אגדת ג'אז, זוכה ב-22 פרסי גראמי

"באמצעות למידת דיאנטיקה למדתי שהפוטנציאל שלך זה מה שאתה עושה ממנו. כשאין לך ספקות, שלדים בארון ודאגות, אתה לוקח על עצמך יותר. דיאנטיקה משחררת אותך לכתוב את העתיד שלך עצמך."
 

מורדי גרשון

שחקן, במאי וכותב

"כשפגשתי את דיאנטיקה בפעם הראשונה הייתי עדיין סטודנט למשחק. היו לי המון שאלות על עצמי, על התנהגות אנושית, על החיים… בדיאנטיקה מצאתי תשובות והכי חשוב תשובות שעובדות, תשובות מעשיות. הידע והתהליכים שחררו אצלי המון מעצורים וללא ספק השפיעו על איכות המשחק שלי ויותר מזה על איכות החיים שלי. בגדול, דיאנטיקה איפשרה לי להיות יותר אני."

איל בן תמר

חובש בהנדסה קרבית

איל בן תמר, חובש בהנדסה קרבית, מספר על חוויה קשה מאוד שעבר בעת שירותו הצבאי במלחמת לבנון הראשונה, שהשאירה אותו הלום קרב למשך עשרות שנים, ואיך טופלה הטראומה לחלוטין באמצעות דיאנטיקה.

 

אז מהי דיאנטיקה?
המילה דיאנטיקה (Dianetics) היא שילוב של המילה היוונית dia ('דרך') ו-Nous ('נפש'), ופירושה "דרך הנפש" או "השפעת הנפש על הגוף".
מי שעוצר אותך מלהצליח – הוא בעיקר אתה. לא אף אחד אחר.
באמצעות דיאנטיקה אתה יכול לטפל במחסומים הפנימיים שעוצרים אותך.

קיימות הרבה פילוסופיות על החיים, אבל מה שווה פילוסופיה אם היא לא עוזרת לאנשים לטפל בדברים שמפריעים להם ולשפר את חייהם?!
כשאתה משתמש בידע ובטכנולוגיה של דיאנטיקה, אתה יכול לשפר את חייך ולהשיג את מלוא הפוטנציאל שלך.

©️ 2024 כל הזכויות שמורות. המרכז לסיינטולוגיה ישראל בע"מ (חברה לתועלת הציבור). דיאנטיקה וסמל דיאנטיקה הינם סימנים מסחריים וסימני שירות בבעלות Religious Technology Center ונמצאים בשימוש באישורו.