לחשוב

בצלילות

איך להרגיש "כמו חדש"
עם ראש נקי, מחשבה צלולה ומרץ
על ידי ניקוי הגוף, אחת ולתמיד, משאריות חומרים מזיקים שהצטברו בו!

כולם יודעים שיש קשר הדוק בין מצב הגוף שלנו למצב הנפשי שלנו. אבל מה הקשר? איך ההרגשה הכללית שלנו מושפעת משאריות חומרים מזיקים שהצטברו בגוף שלנו? למה ההשפעה הזאת היא מזיקה ופועלת עלינו 24/7 מבלי שבכלל נשים לב?

לחשוב

בצלילות

איך להרגיש "כמו חדש"
עם ראש נקי,
מחשבה צלולה ומרץ
על ידי ניקוי הגוף, אחת ולתמיד, משאריות חומרים מזיקים שהצטברו בו!

כולם יודעים שיש קשר הדוק בין מצב הגוף שלנו למצב הנפשי שלנו. אבל מה הקשר? איך ההרגשה הכללית שלנו מושפעת משאריות חומרים מזיקים שהצטברו בגוף שלנו? למה ההשפעה הזאת היא מזיקה ופועלת עלינו 24/7 מבלי שבכלל נשים לב?

בחיים המודרנים של המאה ה-21, אנחנו מוקפים סמים וחומרים מזיקים מכל עבר – סמי רחוב, חומרים מזהמים, כימיקלים ביתיים, חומרים משמרים במזון ועוד ועוד.

לאחר מחקר מעמיק, ל.רון האברד גילה שהחומרים והרעלים הללו יכולים להישאר בגוף עשרות שנים, למעשה עד שמשחררים אותם מהגוף באופן אקטיבי. באותו מחקר, גילה מר האברד שלאותם רעלים יש השפעה בלתי פוסקת על המיינד האנושי.

האם אתם מרגישים פחות ערניים ומודעים מכפי שהייתם בעבר? לא מצליחים להיות בפוקוס? האם אתם מרגישים עייפים או חסרי אנרגיה ללא סיבה נראית לעין? נוקשים או אפילו חסרי חיים?! או לחלופין, האם אתם מרגישים עצבניים, חסרי שקט, מודאגים או כעוסים באופן כרוני בלי סיבה הגיונית?

התחושות הלא נעימות הללו יכולות להשתפר פלאים לאחר שעושים את תהליך ה"פיוריף"!

ה"פיוריף" (Purification Rundown) הוא תהליך ייחודי מסוגו בעולם, שבו נפטרים מההשפעות המצטברות של חומרים מזיקים אחד אחרי השני בצורה נקודתית וסופר מדויקת. התהליך לוקח מספר שבועות ומורכב משילוב של התעמלות מדודה, ויטמינים, שהייה בסאונה למטרת הזעת החומרים המזיקים החוצה מהגוף וכמובן תזונה טובה ומזינה.

סאונה בפיוריף
ריצה בפיוריף

למעשה, בעקבות הפיוריף אנשים משיגים באופן קבוע את התוצאות הבאות:

״החברה הביוכימית שלנו.״

ל. רון האברד

"אנחנו חיים בחברה שמבוססת על שימוש בכימיקלים. האדם יתקשה מאוד למצוא בחברה בת ימינו מישהו שאינו מושפע מהעובדה הזאת. רוב רובה של האוכלוסייה חשופה מדי יום לצריכה של חומרים משמרים במזון ולרעלים כימיים אחרים, לרבות רעלים באטמוספרה וחומרי הדברה. לזה יש להוסיף גם משככי כאבים, סמי הרגעה, תרופות פסיכיאטריות ותרופות אחרות שניתנות במרשם על-ידי רופאים. בנוסף, השימוש הנפוץ במריחואנה, אל-אס-די, קוקאין וסמי רחוב אחרים תורם רבות לתמונה הכוללת.

כמות עצומה של חומר נכתבה בנושא של חומרים רעילים, ההשפעות המדווחות שלהם והתחזיות לטיפול בהם. יש שפע של דוגמאות בפרסומים ובחדשות.

הסביבה הנוכחית רוויה במרכיבים עוינים לחיים. סמים, פסולת רדיואקטיבית, חומרים מזהמים וחומרים כימיים מכל הסוגים לא רק נמצאים בכל מקום, אלא נעשים אפילו יותר שכיחים עם הזמן. למעשה, הם כל-כך שכיחים עד שכמעט אי אפשר להימנע מהם.

לדוגמה, כמה מהדברים שמכניסים לשימורי ירקות או למרקים בקופסה יכולים להיחשב לרעלים. אלה חומרים משמרים ופעולת השימור נועדה לעכב ריקבון. עם זאת, עיכול ופעילות תאית מבוססים על ריקבון. במילים אחרות, הדברים האלה עשויים להיות נהדרים עבור היצרן, מאחר שהם משמרים את המוצרים, אבל הם יכולים להיות מאוד מזיקים לצרכן. זה לא שיש לי אהבה לשיגעונות חולפים בנושא תזונה או שאני נהנה במיוחד לצאת נגד חומרים משמרים. הנקודה היא שהאדם מוקף ברעלים.

רק הדוגמה הזאת לבדה של חומרים משמרים במוצרי מזון ממחישה את המידה שבה אדם יכול להיתקל בחומרים רעילים בחיי היומיום.

אבל שַלֵב בכך את העובדה שאויבי מדינות שונות משתמשים בהתמכרות לסמים בקנה מידה נרחב כמנגנון תבוסתני ושמדינות מתחרות זו בזו בייצור ובניסויים של כלי נשק גרעיניים (וכך מגדילות את כמות החומר הרדיואקטיבי שמשתחרר לסביבה). ואז הוסף לכך את הזמינות הקלה של משככי כאבים וסמי הרגעה, את השימוש הגובר בכימיקלים בתחום התעשייה והחקלאות, ואת החומרים הרעילים שמפותחים לצורך לוחמה כימית. בקיצור (ואם ננסח זאת בצורה ישירה), החברה הזאת, בזמן הזה, מלאה בחומרים רעילים.

תכנית ה-Purif מיועדת לטפל בדיוק בסיטואציה הזאת".

– ל. רון האברד

לפרטים נוספים

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

הפיוריף הינו שירות דתי ומטרתו שיפור רוחני בלבד, אין לראות באמור בפריט קידום זה או בתהליך עצמו כהמלצה לטיפול רפואי או תרופתי, והוא אינו מוצהר כטיפול גופני או כל הצהרה ברוח זו. 

© 2023 כל הזכויות שמורות. המרכז לסיינטולוגיה ישראל בע"מ (חל"צ). ניתנת בזאת הכרת תודה ל-L. Ron Hubbard Library על מתן הרשות להעתיק קטעים נבחרים מתוך עבודותיו בעלות זכויות היוצרים של ל. רון האברד. Scientology, סיינטולוגיה, ל. רון האברד, purification rundown ופיוריף הם סימנים מסחריים וסימני שירות בבעלות Religious Technology Center ונמצאים בשימוש באישורו.